tl_files/galerie/projekty loga/lets logo.jpg


Europa jest pojęciem dalekim i niejasnym dla wielu jej mieszkańców, co ogranicza im dostęp do jej możliwości. Konkretne doświadczenie mobilności, jak szkolenie Leonardo, jest okazją, by odkryć Europę oraz poczuć się jej częścią.  Młode niepełnosprawne osoby mają trudności ze znalezieniem zatrudnienia. Wymagają podwyższenia kwalifikacji zawodowych za pomocą profesjonalnych szkoleń europejskich.

Istnieje wiele organizacji wspierających mobilność młodych osób dorosłych, w tym niepełnosprawnych, ale każda z nich ma swoje własne metody oraz potrzebę wymiany praktyk i umiejętności, aby nich dotrzeć.

Naszą ideą jest wymiana praktyk i osiągnięć europejskich projektów dotyczących doświadczeń mobilności w Europie dla niepełnosprawnych osób dorosłych.

Głównym celem jest zapewnienie organizacjom narzędzi, niezbędnych by tworzyć projekty, które podwyższą mobilność europejską oraz możliwości włączenia do rynku pracy. Kolejnym celem jest szansa zyskania doświadczenia zawodowego w Europie oraz rozwinięcia kwalifikacji zawodowych, jak i zdolności społeczno-europejskich.


2002-2017

tl_files/tiny_templates/Flagi/EN.jpg

tl_files/tiny_templates/Flagi/PL.jpg

Member of

tl_files/tiny_templates/Flagi/baner lindh.jpg

OUR PROJECTS:

tl_files/tiny_templates/Flagi/logo small 2.jpg

tl_files/tiny_templates/Flagi/logo.png

tl_files/galerie/projekty loga/lets logo.jpg

tl_files/tiny_templates/H6 mini.png

tl_files/cubelogo.png

tl_files/tiny_templates/beztla.png